Для ремонту і будівництва

Пропозицій на ринку ремонту і обробних робіт зараз більш ніж достатньо. Основна різниця між компаніями полягає в якості послуг, що надаються.

Займаючись обробкою або ремонтом, настає час, коли Вам вимагається встановити або/і поміняти вікна або двері. При цьому надійність, досвід і висока кваліфікація постачальника вікон(пластикових), який виконає усі заявлені зобов'язання за ціною, термінами і якістю, грають найважливішу роль.

Таким постачальником матеріалів для установки і ремонту вікон і дверей, виконання робіт по комплексному склінню вже давно являється компанія "Novivikna" . Сотні ремонтно-будівельних організацій переконалися у високому рівні нашої роботи, оцінивши усі переваги співпраці з компанією "Novivikna". Багато хто з них є нашими партнерами вже не один рік. компанія "Novivikna" -настоящему дорожить хорошими партнерськими стосунками з нашими замовниками. Саме тому ми з упевненістю можемо гарантувати Вам довге, плідне і, що особливо важливо, взаємовигідна співпраця.

  • завжди вигідні ціни
  • чітке дотримання термінів виконання робіт
  • безкоштовний вимір віконних блоків
  • доставка і монтаж виробів по вашому бажанню
  • різні форми оплати
  • гнучкі умови співпраці


Регіональним дилерам

Так склалося, що ми активно розвиваємо партнерські стосунки з регіональними дилерськими організаціями. Товари, привезені з Києва, завжди мали великий попит і довіру, чим продукція місцевих виробників. Приватного покупця притягає рівень якості столичних товарів.

Подробнее: Региональным дилерам

Для производителей

Усім відомо, що віконному ринку властива певна сезонність. Так, на сезон доводиться максимальна кількість замовлень. У міжсезонні, навпаки, багато хто із-за нестачі замовлень не може окупити навіть виробничі витрати.

Подробнее: Для производителей

Яндекс.Метрика