Ролетнi москітні сітки

Основні параметри ролетних москітних сіток:
 
Висота короба 45 мм
Сечение направляющего профiля 33x25 мм
Максимальна ширина 2000 мм
Максимальна висота 2000 мм
Максимальна площа 4,0 м2

Особливості:

  • надійний захист від комах, пуха і пилу, попадання в приміщення сторонніх предметів;
  • частковий захист від крапель дощу;
  • розмір осередку сітки складає 1мм;
  • безшумна робота системи;
  • відсутність необхідності в демонтажі і зберіганні системи в зимовий період;
  • високий рівень захисту від засмічення, оскільки система експлуатується в міру необхідності;
  • можливість регулювання міри натягнення пружини без демонтажу конструкції;
  • багатоваріантний монтаж(у отвір, на отвір, на раму вікна) і можливість установки на вікна різного типу(ПВХ, дерево, алюміній);
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • міцність, надійність і довговічність.

Рулонна москітна сітка - це конструкція з верхнім коробом, що встановлюється на віконну раму або у віконний отвір з можливістю її зашторювання за допомогою механізму, що скручує москітну сітку в рулон. Застосовується для захисту віконних отворів від комах, пуха, пилу, крапель дощу і інших дрібних часток.

Особливістю конструкції рулонних москітних сіток є вертикальне відкривання полотна, яке є полімерним скловолокном комірчастої структури з розміром осередку 1 мм Пружинний механізм, що здійснює скручування сітки є простим, надійним і зручним у використанні, що гарантує довгу роботу виробу. Рух сітки у вертикальному напрямі здійснюється по тих, що направляють, а її фіксація з кінцевим профілем в нижньому(закритому) положенні відбувається за допомогою спеціального фіксувального пристрою. Наявність гальмівного пристрою дозволяє плавно здійснювати підйом сітки, унеможливлюючи виникнення удару нижньої планки об короб. Така система дозволяє швидко і без особливих зусиль відкривати і закривати отвір у разі потреби і не перешкоджає додатковому проникненню денного світла в період, коли сітка не використовується.

Направляючий профіль і опорна планка забезпечені спеціальним щітковим ущільнювачем, який перешкоджає попаданню бруду всередину системи і забезпечує безшумність ходу сітки з кінцевою планкою по тих, що направляють.

Рулонні москітні сітки прекрасно економлять простір, оскільки не займають багато місця. Вироби можуть бути змонтовані і усередині приміщення, і зовні. Завдяки використанню забарвлених профілів конструкція протимоскітної сітки стійка до корозії, високої температури, прямих сонячних променів. Алюмінієвий короб захищає механізм сітки від попадання опадів.

Любителям свіжого повітря без протимоскітної сітки просто не обійтися - конструкція створює видимість закритого простору. При цьому вона на усе 100% забезпечує проникнення повітря і захист від крапель дощу і уранішньої роси, дозволяючи вдосталь насолодитися свіжим повітрям.
Яндекс.Метрика