Підвіконня

Жодне житло, будь то вітальня, спальня або дитяча, не обходиться без вікон. Тобто і без підвіконь, одних з найпомітніших елементів інтер'єру. У міській квартирі, офісі або заміському будинку - підвіконня скрізь є невід'ємною частиною інтер'єру. Тобто вони повинні вдало поєднуватися з усіма іншими елементами декору і бути міцними і довговічними.

Найбільш популярними вже впродовж довгих років залишаються підвіконня ПВХ. Вони мають масу переваг в порівнянні із звичайними підвіконнями. Спершу, пластикові підвіконня покриваються спеціальною плівкою, що захищає їх від вологи, перепадів температур, дії сонячного світла і ультрафіолетового випромінювання. Крім того, вони менш схильні до механічних ушкоджень, зручно монтуються і не вимагають додаткового фарбування. Такі підвіконня довгі роки радуватимуть вас своєю міцністю, багатофункціональністю, зручністю у використанні і приємним зовнішнім виглядом.

Підвіконня ПВХ створюються без швів і стиків і відрізняються особливою міцністю. Крім того, їх характеризує велика різноманітність форм і розмірів. Абсолютно вологостійкі, підвіконня не вимагають додаткового відходу і можуть бути використані в приміщеннях різного призначення. 

Подоконники OPEN TECK Подоконники DANKE

Отливы

Оконный отлив - разновидность защитного профиля, которая используется в системе для отведения дождевой или талой воды. Наличие отлива обеспечивает защиту от проникновения влаги в швы оконной конструкции, которая при постоянном скоплении внутри может вызывать медленные, но безвозвратные разрушения профиля.

Подробнее: Отливы

Москітні сітки

Протимоскітні сітки дозволяють уникнути появи в квартирі або будинку комарів і мух, прекрасно вписуються в дизайн будь-якого вікна, надійно кріпляться на вікнах будь-яких типів. Ми пропонуємо два типи москітних сіток(білого і коричневого кольору) :

  • Протимоскітні сітки рамкового типу є популярним і найдоступнішим за ціною рішенням для захисту від літальних і повзаючих комах. Ми виготовляємо знімні рамкові москітні сітки для пластикових, алюмінієвих і для звичайнісіньких дерев'яних вікон. Строгий дизайн наших виробів вписується в архітектуру будь-якого вікна.
  • Ролетные протимоскітні сітки досконала на сьогодні система захисту, який дозволить захиститися від комах, сторонніх часток і створити усередині приміщення атмосферу комфорту. Ролетные протимоскітні системи - найкращий спосіб захисту приміщення від комах. Вони прості, зручні в експлуатації і на багато років звільнять вас від можливих незручностей.
 

Козирки

Дах балкона часто відсутній на останніх поверхах, але її установка потрібна, якщо Ви плануєте здійснити скління цього простору. Ви зможете звернутися за цією послугою в нашу компанію.

Козирок над балконом може бути виконаний у будь-якому розмірі і необхідній формі. Окрім практичної функції в цьому випадку, він виконає і декоративну функцію. Зверніть увагу, що фахівці нашої компанії строго виконають усі умови монтажу, а також технологічні вимоги.

Подробнее: Козирки

Нащілинники

Нащілинник пластиковий самоклеющийся призначений для закриття монтажного шва між віконною рамою і отвором, використовується в місцях примикання віконних блоків до стінних отворів. Є профільним елементом для срытия зовнішніх і внутрішніх швів.

Подробнее: Нащілинники

Шпроси

Шпроси 

декоративні накладні профілі, які встановлюються усередині склопакета для декоративної прикраси вікна. Основною перевагою для покупця вікна з декоративними палітурками являється можливість вибору дизайну оформлення вікна за своїм смаком. Саме за допомогою шпросов Ви зможете підкреслити індивідуальність свого дому.

Міжскляні шпросы - у вигляді планок з алюмінію або синтетичного матеріалу, які розташовуються усередині склопакета. Утворюючи за допомогою з'єднувачів певний просторовий візерунок, вони прекрасно виглядають і роблять вікно візуально значно масивніше, ніж воно є насправді.

Класичні шпросы мають ширину 8, 18, 25 мм Вони можуть бути забарвлені в масі, мати лакофарбне покриття або декоративні накладки. Для вікон можна застосувати і двоколірне тонування - один колір видно зсередини приміщення, а інший - зовні.

Ми пропонуємо Вам широкий вибір шпросов, що дозволить творчо підійти до виготовлення склопакета :

  • 8 мм,білий
  • 8 мм, золотий
  • 18 мм, білий
  • 18 мм, махагон
  • 18 мм, коричневий
  • 25 мм, білий
Яндекс.Метрика