Вiкна Rehau

1450 грн. 1970 грн. 2250 грн. 3100 грн.

Більше п'ятдесяти з гаком років концерн REHAU випускає вироби з ПВХ. Велику частину продукції, що випускається, займають системи для вікон ПВХ, які дуже популярні у світі. Концерн REHAU увесь час проводить роботу по вдосконаленню продукції, що випускається. Власна виробнича база має можливість створювати інноваційні профільні системи.

У виробництві віконних конструкцій використовується більше 50-и хімічних складових, що мають своє призначення. Це так звані каталізатори, пластифікатори, елементи, які зберігають пластикові конструкції від знебварвлення, розкладання і тому подібне. У лабораторії концерну при виробництві розробляються нові хімсклади ПВХ профілів для їх екологічної безпеки. Абсолютно уся продукція, що випускається, проходить перевірку на привласнення їй гігієнічного сертифікату якості, який дозволяє застосовувати пластик в установах медицини. Вікна REHAU придбали дуже велику любов і популярність а також довіру за рахунок оптимальній рецептурі матеріалу.

Компанія REHAU зареєстрована в 1997 році в Україні і є брендом класу "преимум", який спеціалізується на високих полімерних технологіях. Компанія успішно працює вже більше 13 років по усій Україні і пропонує якісний продукцію з международныыми стандартами. Металопластикові вікна Рехау мають важливі характеристики: великі звукові і тепло ізоляційні властивості, хороша противовзломная система. Демократична цінова політика вікон Рехау дозволяє дуже багатьом покупцям склити свій дім по новітніх технологіях.

Найвідоміші і вживаніші профільні системи на сьогодні - 3-х і 5-и камерні профілі Rehau Euro 60 і Rehau Euro 70.

Rehau EuroDesign 60

Система профілю REHAU 60 - простий і недорогий профіль в профільній ситеме REHAU. Ми пропонуємо своїм клієнтам вікна з цієї профільної системи в стандартній лінії. За допомогою гладкої поверхні і елегантності скосів 15°, вікон Euro 60 прикрашають будь-яке житло. Контури ущільнення затримують повітря і доступ пилу і вологи від зовнішнього проникнення і створюють комфорт в приміщенні. Профіль Euro 60 є трикамерною профільною системою і має ширину 60 мм, застосовується у віконних рішеннях з пріоритетністю якості і економічності. Профіль REHAU 60 має усі показники сучасних вимог по теплосбережению.

Rehau EuroDesign 70

Сприятливий клімат в квартирі створюється за рахунок теплоізоляції вікон Rehau 70, навіть якщо за вікном погана погода, сніг або дощ. Ширина 70 мм і двоконтурне ущільнення віконних профілів не пропускають холодне повітря, протяги, утримують пил і вологу. А наявність 5-и повітряних камер працюють як ізолюючі перешкоди між зовнішньою низькою температурою і температурою теплого приміщенні. Вікна, виконані з профілю Rehau 70, дуже добре підходять для реконструкції будівель, в яких передбачено підвищена вимога до енергозбереження, а також для зменшення матеріальних витрат по опалюванню в приватних котеджах. Різноманітні форми і колірна гамма, а також стулка з поліпшеним дизайном ідеальним чином доповнюють дизайн інтер'єру будь-якого приміщення.

Достоинтсва Rehau EuroDesign 70

Роблячи замовлення на вікна Rehau 70(з шириною 70 мм), покупець отримує якісні вироби Rehau за менші витрати.

Вызов мастера замерщика Сравнить цены

Вікна Рехау Київ - пластикові вікна

Окна Рехау на сегодняшний день пользуются большой популярностью и это не удивительно ведь немецкая фирма Rehau, которая их производит, славиться высоким качеством своей продукции, которое было достигнуто благодаря использованию наиболее современного оборудования, идеально отлаженному производственному процессу, а также постоянному совершенствованию. Установив металлопластиковые окна данной фирмы, Вы можете, не беспокоится об их надежности и долговечности.

Купить окна Рехау с наилучшим сочетанием цены и качества Вы можете у нас. Мы предоставляем исключительно высококачественные конструкции, которые обладают наиболее высокими показателями надежности и долговечности. К тому же пластиковые окна цены у нас вполне доступны, что позволит каждому найти для себя наиболее оптимальный вариант.

Конструкция окон Rehau продумана до мелочей и не имеет ничего лишнего. В них Вы не увидите ненужных деталей либо острых углов, которые отвлекают взгляд. Rehau – это классический немецкий стиль, который станет наилучшим вариантом для квартиры либо частного дома. Покупая окна данной фирмы, Вы можете быть уверены, что они изготовлены из наиболее качественного и экологически чистого пластика, в состав которого не входят различные опасные вещества, которые так часто используют малоизвестные производители недорогих окон.

Окна Рехау Киев обладают невероятной гладкостью, благодаря чему уход за ними не составит труда. Во время разработки конструкции учитываются все элементы, обеспечивающие максимальный комфорт и удовлетворение заказчика, а наиболее высокое качество всех материалов используемых для изготовления конструкций обеспечивает достаточно длительную эксплуатацию при минимальном обслуживании. К тому же Рехау окна цена вполне доступна, что позволяет каждому приобрести окна наилучшего качества.

Металлопластиковые окна данной фирмы не боятся сильных морозов либо палящего солнца и даже после нескольких десятилетий они будут выглядеть наилучшим образом. Также стоит отметить, что поверхность пластика данных окон обладает достаточно высокими антистатическими свойствами, что обеспечивает отсутствие прилипания к окнам грязи и пыли.

Окна Rehau – это качество, надежность и долговечность.

Яндекс.Метрика