Триплекс

Триплекс іншими словами, стекло загартоване захисне багатошарове. Оскільки триплексное скло є шаруватим виробом, воно має більшу, ніж звичайне скло гнучкістю(при тій же товщині) і підвищеними звукоізоляційними властивостями. Крім того, триплексное скло відрізняє підвищена міцність. Усі перераховані характеристики дозволяють віднести скло триплекс до групи безпечних. Товщина триплексного скла - від 6 до 40 мм

При установці триплексного скла в однокамерний склопакет його звукоізоляція стає порівнянною із звукоізоляцією двокамерного склопакета, оскільки підвищується(так само як і звукоізоляція усього пластикового вікна) на 4 дБ.

Триплексное скло являється:

  • ударостійким - здатне витримати багатократний удар тіла, що вільно падає, з нормованими показниками;
  • стійким до пробиття - витримує певну кількість ударів обухом і лезом сокири, що наносяться з нормованими показниками;
  • куленепробивним - здатне витримувати дію вогнепальної зброї і зробити перешкоду наскрізному проникненню вражаючого елементу.
  • При руйнуванні(сильний удар, постріл) осколки скла не розлітаються, а залишаються на склеюючому шарі.

Як правило, триплексное скло складається з таких шарів, як лист полірованого скла і поливинилбутиральная плівка або фотоотверждаемая композиція.

Скло, що ламінує, виготовлене із застосуванням полімерної плівки, називають ще "плівковим триплексом". Застосування іншого типу скла, особливо "заливного триплексу", вимагає спеціального узгодження.

Яндекс.Метрика