Балкони під ключ

балкон под ключ, обшивка балконов, обшивка балкона, остекление балкона, остекление лоджии, зашивка балкона

Остекление балконов

Металопластикові констукции - це вдале рішення в тому випадку, коли необхідно не тільки утеплити, але і зробити його красивішим, з більш сучасним і елегантним дизайном зовнішнього та внутрішнього вигляду. Засклення балконів металопластиковими конструкціями покращує теплові, світлові і просторові характеристики, а також більше свіжого повітря, маючи можливості побачити все навколо.Замовляючи металопластикові балкони, Клієнт отримує все вищеперелічене по максимуму!

Винесення балкона з склінням це збільшення площі балкона за рахунок безкоштовного повітряного простору навколо балкона, за допомогою зварювання металевого профілю і пристрої на нього металопластикової констукции.Винос балкона може бути на 200 і 300 мм. Металопластикова конструкція скління балкона при цьому передбачає пристрій не класичний балкона, а приміщення для кабінету, невеликого спортзалу або любіго іншого приміщення, в якомуможна займатися всіма улюбленими справами і використовувати його для найрізноманітніших цілях.

Балкон. Оздоблення деревом.

Балкон - це місце традиційного відпочинку і зовнішній вигляд відіграє величезну роль, але в силу своїх обмежених розмірів він так само повинен бути зручним і функціональним.Спробуємо простежити як використовуючи в якості матеріалу дерево зробити так щоб він відповідав усім вимогам. Традиційно для виготовлення рам хвойні породи (ялина, сосна) вважаються оптимальним варіант.

Утеплення балкона з склінням

Беручи до уваги кліматичні характеристики для кожної зони, а також зміна температури в зимовий період, дуже важливим і необхідним є утеплення балкона. Найважливішими характеристиками, які враховують втрати тепла являютя: будматеріали, що використовувалися в будівництві будинку, параметри опалювальних радіаторів і їх температурний режим, а також місцерозташування будинку, орієнтація по сторонам вікон і чи засклений балкон.

Для багатьох людей балкон - це додаткова комора для зберігання мотлоху або старих меблів, що не поміщаються в квартирі. На сьогодні за допомогою скління ПВХ-конструкціями балконів і лоджій, це не склад вже, а сучасна додаткова, тепла і затишна кімната. Нині це необхідний захід, а не розкіш.

Балкон- майданчик, що виступає від фасаду будівлі, на балках з обгороджуванням і перилами, що обрамляють парапет по периметру балкона. Лоджія - це вбудований в стіну балкон. Як правило, у відмінності від балкона, у лоджії є стіни справа і ліворуч.

Виконати скління балкона можна різними способами. Існують такі типи скління :

  • Холодне скління. При цьому склінні передбачається тільки захист від опадів. Багато клієнтів полюбили її за економічність і тому вона поширена. При звичайному склінні відбувається установку каркаса з дерева або металлла, звичайне скло із склопакета із закрепленнием його в рамі і двома-трьома стулками. При цьому способі скління Ваш балкон буде обережений від опадів,вітру і шуму.
  • Тепле скління. При цьому виді можливо виконати балкон або лоджію як житлову кімнату з повноцінними функціями. Коли проводиться таке скління, встановлюються вікна вищої якості з утепленням стелі, стін і підлоги.
  • Багатофункціональне. При такому склінні робиться підлозі житло на балконі. При цьому балкон буде досить теплим для виходу на нього в зимнию пору року, і при цьому холодним для зберігання на нім консервації. Існують наступні способи скління :
  • Без рам
  • Металопластиковими конструкціями
  • Алюмінієві констукции з теплого або холодного профілю(економлять пространствопри виконанні розсувної системи)

Скління балконів

Ухвалення рішення по склінню балкона дуже важлива подія, тому до нього необходими підходити відповідально. Від Вашого рішення залежить подальший комфорт у Вашій квартирі, затишок і зовнішній вигляд. Під час скління Вашого балкона або лоджії, з'являється можливість не багато, але збільшити площу Вашого житла. Після завершення робіт по склінню лоджії, Ви отримуєте додатково кімнатку з усіма зручностями і комфортом, а при склінні балкона - збільшення корисної площі квартири.

Балкон-это частина квартири, яка не експлуатується, але склить його з'являється можливість навести в нім в порядок, зробивши маленькою частиною квартири, невеликою окремою кімнатою, а не покинутим старими непотрібними вещамит складом. Віконні констукции обережуть Вашу квартиру від злому, магістрального шуму і пилу від доріг. Балкон по Вашому бажанню можна зашити декоративними матеріалами і прикрасити.

Скління лоджій - не простий технологічний процес, його складність полягає в самій установці віконних конструкції. У зв'язку з вищесказаним, необхідно вибирати компанію, що займається склінням, дуже ретельно. Отекление лоджії необхідно розпочинати з виміру, визначення різних конструктивних мометнов, підбору матеріалів для конструкції. Спочатку Клієнт визначається з маркою і категорією профілю для оконых конструкцій, які можуть бути металопластиковими, з алюмінію або дерева. Також при склінні можна застосовувати різні по товщині і характеристикам стекла. У тому випадку, коли лоджія розташована на першому поверсі, застосовуються склопакети, що є надійним захистом для Вашого житла. Якщо йдеться про скління верхніх поверхів, то скління пов'язане з великим ризиком і складністю, у зв'язку з цим вибирати фахівців треба дуже ретельно.

Скління лоджій

Існує декілька варіантом по склінню лоджій, найбільше поширені наступні: безрамне скління, орні і розсувні системи. Розсувні системи робляться з алюмінієвого профілю або металопластикових конструкцій. Це вид дуже якісний, він здійснюється за рахунок одинарного скла в металевій конструкції або склопакета в металопластиковій конструкції. Розсувні системи добре будуть защищять лоджію від проникнення опадів у вигляді дощу або вітру, пилу, а також таке скління виглядає красиво зовні.

Якщо Ваш будинок знаходиться в суворих климатичеких умовах, то самим кращим рішенням для скління є конструкції з алюмінієвого профілю. Алюмінієвий профіль дуже практичний і демократичний в ціновій політиці.

Розсувні конструкції з металопластикових профілів виконуються з металопластикового профілю із склопакетом або склом. Металопластик дає можливість зберігати тепло на лоджії, а за рахунок склопакетів збільшується термін

Балкони під ключ - скління лоджії, розсувні балкони Київ

Балкони під ключ - це те, чим наша компанія займається найякісніше і професійно. Звернися до нас, Ви отримаєте красивий і комфортний балкон, який радуватиме Вас своєю зручністю і естетичністю щодня. Облаштування балкона "під ключ" включає комплекс робіт по склінню, утепленню і обробці балкона, завдяки чому він стає затишним і набуває найпривабливішого вигляду.

Скління лоджії також Ви можете замовити у нас. Ця послуга стає усе більш популярною, оскільки має безліч переваг. Скління сприяє підвищенню шумоізоляції, завдяки чому в квартирі і на самому балконі стає набагато тихіше. Також в теплу пору року квартира не так нагрівається, а в період холодів стає тепліше, скління також дозволяє запобігти попаданню на балкон пилу і бруду з вулиці.

Розсувні балкони Київ останнім часом користуються все більшою популярністю і це не дивно, адже завдяки таким характеристикам як эргономичность, висока якість і невелика ціна вони є найбільш оптимальним варіантом.

Винесення балкона Київ також має безліч переваг, завдяки винесенню балкона можна розширити простір, створити унікальний і неповторний вид балкона, встановити широке підвіконня і зробити конструкцію самого балкона надійнішою і, отже, безпечною. До того ж вартість винесення балкон Київ не так висока, що дозволить кожному створити красивий і надійний балкон в найбільш короткий термін.

Компанія Нові Вікна пропонує якісне скління, утеплення і обробку балконів і лоджій за найбільш доступними цінами. Наші кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи допоможуть Вам у виборі найбільш оптимального для Вас варіанту, оскільки утеплення, скління і обробка балкона або лоджії - ця досить важлива справа, в якій професійний підхід є обов'язковим. Звернися до нас, Ви можете бути упевнені у високому рівні якості і результативності проведених робіт.

Яндекс.Метрика