Сервіс та гарантія

Виклик того, що заміряє

Зв'яжіться з нами. Майстер по вимірах вікон не лише візьме виміри, необхідні для виготовлення і установки вікон, але також зможе прорахувати вартість безпосередньо вікна і послуг з його установки і регулювання.

Оплата

Оплата робиться готівкою, якщо Ви замовляєте товар разом з послугами з монтажу, то Ви робите передоплату в сумі 75% і інші 25% після монтажних послуг.

Також можливий і безготівковий розрахунок. При безготівковому розрахунку робиться 100% передоплата. Щоб отримати рахунок-фактуру зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону(044) 361-05-25

Доставка

Доставка продукції робиться в слушний для покупця час, який обговорюється за раніше, зв'язавшись по телефону. По Києву доставка робиться безкоштовно. За межами Києва доставка платна. Вартість доставки залежить від місця розташування.

Гарантія на вікна

Гарантія на усі придбані в нашій компанії віконні конструкції, якщо вони монтуються нами, складає 5 років. На фурнітуру MACO дається 1год гарантії. Замовник також забезпечується 5-ти річною гарантією на усі монтажні роботи.

Догляд за пластиковими вікнами

Захисну плівку з профілю пластикового вікна необхідно видалити відразу після завершення обробних робіт.

Після закінчення обробних робіт очистите ущільнювачі і механізми фурнітури від бруду, піску і залишків будівельного розчину.

Для миття пластикових вікон застосовуйте звичайний мильний розчин, або спеціальні миючі засоби, що не містять розчинників, абразивних речовин або ацетону.

Двічі в рік змащуйте рухливі частини фурнітури машинною олією. Для збереження еластичності ущільнювачі змащуйте двічі в рік силіконовою олією. Не торкайтеся пластикових вікон гарячими предметами.

Не допускайте сильных ударов по наружным поверхностям профиля ПВХ и нанесения царапин на него. Рекомендуем выбирать ширину подоконников таким образом, чтобы не перекрывать вертикальный тепловой поток к стеклу от отопительных приборов. Необходимо время от времени очищать от грязи водоотводящие каналы, расположенные в нижней части рамы. При отделке откосов рекомендуем перекрывать раму окна отделочными материалами не менее, чем на 5 мм. Регулярно проветривайте помещение для предупреждения запотевания стеклопакетов.

Забороняється:

  • Використати для миття вікон їдкі, розчинювальні і абразивні миючі засоби.
  • Експлуатація і зберігання виробів при підвищеній(понад 75%) вологості в приміщенні.

Яндекс.Метрика