Однокамерні склопакети(стандартні і енергозбережні)

Однокамерні склопакети

Стандартний однокамерний склопакет - це конструкція, що складається з 2-х стекол, яка розділена по контуру дистанційною алюиминиевой рамкою. Таким чином, утворюється газова камера між стеклами, яка за допомогою герметизації не контактує з навколишньою атмосферою, являючись тепло і звуко ізолятором. Абсолютна герметичність - основна відмінність склопакета від традиційного вікна з двох дерев'яних стулок із стеклами. Таким чином, це захищає внутрішню частину склопакета від конденсату а також від виникнення точки промерзання.

Однокамерні склопакети зазвичай застосовують завтовшки від 20(у алюмінії) до 24(у пластиці) мм і мають коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,34. Також при застосуванні однокамерного склопакета відбувається зниження шуму з вулиці на 34 Дб.

 

Недоліки склопакетів з однією камерой- це нижчий захист від шуму з вулиці а також не високий коефіцієнт опору теплопередачі в порівнянні з 2-х камерними склопакетом. Гідність - невелика вага(що позитивно впливає на термін служби фурнітури дверям або вікна) і висока світлопроникність.

Енергозбережний однокамерний склопакет(4i-16-4)

Енергозбережні склопакети зараз користуються дуже великою популярністю як в адміністративних будівлях, так і в житлових будинках, якщо немає необхідності в установці 2-х камерних. Енергозбережні склопакети знижують проникнення світла і тепла в приміщення влітку, в зимовий час  потік світла через енергозбережні склопакети максимальний. Реалізовуючи виконання програми по економії різних видів енергії, на сьогодні найбільш актуальні енергозбережні склопакети.

Енергозбережне скло робиться шляхом напилення іонів срібла. Таке покриття дуже тонке і абсолютно не знижує прозорість. Цей тип скла працює  таким чином. Таке скло встановлюється на "теплішій" стороні, зсередини склопакета(у приміщенні). Шлях передачі тепла наступний: тепло,  що поширюється в масі скла і досягає покриття, не здатне випромінюватися, т. до. низька можливість випромінювання покриття, що складається із з'єднань металів  і воно таким чином вимушене "повертатися" і переизлучиться назад в приміщення. Цей процес подібний до відображення. Що йде зовні теплове випромінювання  відбивається від такого покриття, за усіма законами відображення. Все досить просто: в зимовий час тепло не втрачається через склопакет, а в літній час в приміщенні значно прохолодніше, навіть у тому випадку, коли металпластиковое вікно розташоване на "сонячній стороні".

Тип склопакета Формула склопакета Товщина склопакета. мм Приведенное сопротивление теплопередачи. (м2-С)/Вт Коэффициент пропускання света в видимой части спектра Коэффициент звукоизоляции. дб
Однокамерний 4-16-4 24 0,32 0,80 32-35
Однокамерний с i-склом 4М1-16-4i 24 0,59 0,73 32-35

Яндекс.Метрика