Фурнiтура MACO

Більше п'ятдесяти років тому бізнесмен з Австрії  Майер Лоренц відкрив виробництво фурнітури для  дверей і вікон. Розроблена багато років тому конструкція фурнітури для вікна з поворотно- відкидною фурнітурою була дуже вдалою і визначила подальший розвиток підприємства. На сьогодні компанія "Mayer & Co "- це один з найбільших постачальників фурнітури по усій Європі і має торгову мережу  представництв у  багатьох країнах світу : Німеччині, Італії, Англія, Голландії та ін. З 1994 року - володар сертифікату за якістю  ISO9001.

Подробнее: Фурнiтура MACO

Фурнитура Siegenia

Германская компания SIEGENIA, которая основалась в 1914 году Йегером Вильгельмом, вначале выпускала изделия для промышленности в области приборостроения. После того, как закончилась Вторая мировая война, она становится в оконной промышленности одним из главных производителей фурнитуры Европы. В 1998 году произошло объединение корпорации SIEGENIA с другой, не менее известной немецкой фирмой по производству фурнитуры для окон – AUBI, которая имеет свою историю основания с 1873 года.

Подробнее: Фурнитура Siegenia

Фурнiтура VORNE

Відмінна якість фурнітури VORNE підтверджена багатьма міжнародними сертифікатами якості, у тому числі і українським сертифікатом УкрСЕПРО.

Зручна, Універсальна і Надійна фурнітура:

 • Не вимагає спеціального навчання для складання комплектації.
 • Шаблони для установки петель ідентичні, завдяки чому досягається заощадження часу і простота при установці цих елементів.
 • Тришарове антикорозійне покриття(оцинковування, хромування, покриття воском на молекулярному рівні).
 • Універсальність цієї системи полягає в тому, що усі елементи, включаючи петельну групу і частини у відповідь, можуть використовуватися для конструкцій, як з правим, так і лівим відкриванням.
 • Як верхні, так і нижні петлеві групи розраховані на вагу стулки до 130 кг

 

Багатоваріантність:

 • Можливість робити поворотні, похило-поворотні вікна і вікна з штульпованной стулкою
 • Широкий вибір використання додаткових елементів
 • Можливість комплектувати фурнітуру з функцією мікропровітрювання.
 • Можливість установки як на ПВХ, так і на дерев'яні конструкції
 • Можливість комплектації противовзломной фурнітури
 • Можливість комплектації вікон фрамужным открыванем
 • Комплектація для розсувних систем

ОСТАННІ ОНОВЛЕННЯ:

 • Фурнітура Silver з гальванічним покриттям білого кольору
 • Нові посилені петлі

З'явилася можливість:

 • комплектувати фурнітуру з функцією мікропровітрювання
 • встановлювати фурнітуру на вироби з дерева
 • комплектувати противовзломную фурнітуру
 • можливість комплектації вікон фрамужным открыванем
 • комплектація для розсувних систем

Так само в асортименті з'явилися нові деталі:

 • Новий різнобічний куточок
 • Удлиннитель

Фурнитура WINKHAUS

Торговая марка "WINKHAUS" известна на рынке Европы с 1854 года. Сегодня "WINKHAUS" - это промышленная группа (холдинг) со штаб-квартирой в г. Тельгте (Германия), производственные и коммерческие предприятия которой находятся в Австрии, Англии, Германии, Гонконге, Испании, Малайзии, Нидерландах, Польше, России, Сингапуре, Швейцарии. Фирма насчитывает более 3000 сотрудников, работающих практически во всем мире.

Подробнее: Фурнитура WINKHAUS

Фурнiтура Siegenia, Maco, Winkhaus Київ купити

На сьогодні німецька фурнітура Siegenia досить затребувана і це не напрочуд адже вона володіє безліччю переваг, завдяки яким вважається однією з найбільш популярних.

Siegenia фурнітура забезпечує надійність і легкість роботи усіх елементів, досить високу шумоізоляцію вікна, збільшує довговічність вікна тоді як антикорозійне покриття дозволяє використати цю фурнітуру за будь-яких кліматичних умов. Також за допомогою установки додаткових елементів можна різноманітити варіанти провітрювання, що досить ефективно збільшує зручність і функціональність вікна.

Фурнітура maco також славиться високою якістю і надійністю, завдяки чому є однією з найбільш довговічних фурнитур на сьогодні. Серед головних її переваг, варто виділити: мікроліфт, вбудований фіксатор застережливий закриття стулки під час протягу, багатоступінчасте провітрювання, мікропровітрювання, наявність того, що блокує помилкового відкривання а також високий рівень захисту від корозії.

Фурнітура Maco купити з найкращим поєднанням ціни і якості Ви можете у нас. Наша компанія пропонує широкий асортимент високоякісної фурнітури за найбільш доступними цінами, завдяки чому придбати якісну фурнітуру не складе труднощів. У нас Ви можете знайти фурнітуру від відомих світових виробників, тому в її надійності і довговічності можете не сумніватися. Наша компанія також надає послугу заміна фурнітури, що дозволить Вам заощадити як час, так і гроші.

Фурнітура Winkhaus Київ відрізняється тим, що для її виробництва використовується виключно легована сталь, яка проходить гальванічне оцинковування і покриття тривалентним хромом, завдяки чому забезпечується максимальний корозійний захист фурнітури. Серед головних переваг фурнітури winkhaus варто виділити: наявність мікроліфта, ручного регулювання, мікровентиляції, обмежувача нахилу стулки, фіксатора повороту стулки, замку безпеки дітей. Також варто виділити горизонтальне положення противовзломного нижнього зачепу, завдяки чому забезпечується захист від вітру.

Яндекс.Метрика