Про нас

Наша віконна компанія давно вже представлена на віконному ринку України. Наші фахівці мають заслужену репутацію професіоналів в розрахунках, виробництві і монтажі металопластикових конструкцій, маючи багаторічний досвід.

Наша компанія продає і встановлює конструкції ПВХ з профілів Decco, Salamander, Rehau і OPENTECK. Вікна з вищеперелічених профільних систем мають велику популярністю за рахунок найкращої якості при доступній ціні. Ми працюємо тільки з кращими матеріалами, гарантуючи якість наших виробів.

Наші переваги:

  • гарантія якості нашою службою ОТК, яка контролює повністю увесь технологічний процес;
  • шляхом високопрофесійного рішення кожного окремого проекту, забезпечується відповідальність на нашому виробництві за кінцевий результат;
  • великий професійний досвід, кваліфікаційні характеристики і спеціальна освіта наших співробітників;
  • ми пропонуємо Замовникові не стандартне рішення його скління;
  • ми уміємо не лише слухати побажання Замовника, але і чути;
  • усі наші співробітники люблять свою роботу, відповідально відносяться до неї і намагаються цінувати кожного Замовника.


До кожного клієнта ми підходимо індивідуально!!!

Якщо отвори вікон різні в типовому будинку, то і вікна мають бути різними.

Ми чекаємо довіри від Вас

Клієнт може і не розбиратися в різноманітних конструктивних особливостях профільних систем, у кількості камер в них, способах установки і так далі. Ваш персональний менеджер, провідне Ваше замовлення, по вікнах безкоштовно дасть консультацію з усіх питань, які у Вас виникли і рекомендуватиме Вам найефективніші рішення проекту, у тому числі -где можлива економія.

Швидкість виконання і якісний підхід

Ми знаємо, як дорогий час наших Замовників і у зв'язку з цим завжди конкретно обумовлюємо з Клієнтом найслушніший час для монтажу, ніколи не буває збоїв по термінах виконання.

Уся палітра послуг

Ми піклуючись про наших клієнтів, компанія Нові Вікна вирішує їх проблеми: вивезення старих вікон після демонтажу, установка укосів, склити лоджії з внутрішньою обробкою, устройсвом шафок, усройсвом вхідних металопластикових зовнішніх дверей.

Євровікна, замовити пластикові вікна Київ

Ласкаво просимо на сайт компанії Нові Вікна! Головною нашою спеціалізацією є реалізація і монтаж високоякісних металопластикових конструкцій з найкращим поєднанням ціни і якості. Звернися до нас, Ви можете бути упевнені у високій якості і надійності усієї продукції, що надається, і робіт по монтажу.

Замовити пластикові вікна Київ більше не є проблемою. Наша компанія допоможе Вам у виборі найбільш відповідного варіанту саме для Вас, що дозволить заощадити як Ваш час, так і гроші. У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці, які мають заслужену репутацію у виготовленні, розрахунку і монтажі металопластикових конструкцій і балконів, завдяки чому Ви можете, не турбується про найбільш якісне і швидке обслуговування.

Також ми надаємо вікна на виплат Київ і вікна в кредит Київ, що дозволить кожному придбати якісні і надійні євровікна за найбільш доступною ціною. Ми піклуємося про наших клієнтів, тому до кожного замовлення підходимо найбільш індивідуально і враховуємо усі побажання і вимоги клієнта.

Ми гарантуємо високу якість і надійність товару, що надається, завдяки чому Ви можете, не турбується про його довговічність. Вивчивши наш сайт, Ви можете знайти широкий асортимент вікон, склопакетів, фурнітури, аксесуарів і комплектуючих. Завдяки наявності детального опису і фотографій товарів знайти і вибрати те, що Вам необхідно не складе проблем.

Пластикові вікна в Києві представлені широким асортиментом, але знайти якісні і довговічні вироби, як правило, досить складно. Наша компанія готова допомогти Вам у вирішенні цієї проблеми у нас Ви можете знайти найбільш широкий асортимент надійних і функціональних вікон, які доступні завдяки невеликій ціні. Тільки у нас Ви можете знайти металопластикові конструкції з високоякісних профілів Rehau, Salamander, Decco і VST, які мають високі функціональні і експлуатаційні характеристики.

Яндекс.Метрика