Двокамерні склопакети(стандартні і енергозбережні)

Стандартний двокамерний склопакет (4х10х4х10х4)

Двокамерний склопакет конструктивно відрізняється від однокамерного склопакета тільки кількістю стекол, дистанційних рамок і камер відповідно. Двокамерний склопакет це справжній заслін від негативного впливу зовнішніх атмосферних чинників. Враховуючи високий рівень енергозбереження що надається двокамерними склопакетами, можна з упевненістю сказати, що їх використання - економічно повністю виправдано. Двокамерний склопакет схвалений до застосування в усіх температурних зонах України і навіть в звичайному виконанні із склом марки М1 4 мм вони забезпечать необхідний комфорт і затишок у вашому будинку.

Двокамерні склопакети знижують рівень шуму на 40 Дб і ставляться в квартирах, котеджах, офісних центрах. Двокамерний склопакет є конструкцією з трьох стекол і двох повітряних проміжків. Двокамерний склопакет зазвичай характеризується формулою 4-10-4-10-4. У цій формулі вказані товщина стекол і ширина повітряного проміжку між ними. Професіонали рекомендують двокамерний склопакет, оскільки він володіє підвищеною шумо-, звуко- і теплоізоляцією.

Двокамерний енергозбережний склопакет (4iх10х4х10х4)

Енергозбережні склопакети найчастіше встановлюють в адміністративних будівлях і в тих випадках, коли вікна виходять на засклені балкони. Енергозбережні склопакети знижують вступ тепла і світла в приміщення в літній час, взимку ж світловий потік через такі склопакети максимальний. У рамках реалізації програм по економії різних видів енергії енергозбережні пакети найбільш актуальні.

Енергозбережне скло - це скло з напиленням іонів срібла, це покриття дуже тонке і абсолютно не знижує прозорість. Принцип роботи цього типу скла полягає в наступному. У складі склопакета таке скло ставиться на "теплішу" сторону, тобто в приміщенні. При цьому механізм передачі тепла такий: тепло, поширюючись в масі скла і досягаючи покриття, не може випромінюватися, оскільки випромінювальна здатність покриття із з'єднань металів низька, і вимушено "повернутися" і переизлучиться назад в приміщення. Формально це виглядає як відображення. З іншого боку теплове випромінювання, що йде ззовні, відбиватиметься від такого покриття, підкоряючись усім фізичним законам відображення. Міру зменшення тепловипромінювання можна оцінити, порівнявши чисте скло(випромінювальна здатність е=0,84) і скло з покриттям. Чим нижче показник - тим краще, зверніть увагу, и-стекло перевершує звичайне за теплосберегающим властивостями в 21 раз. Все дуже просто, взимку тепло не втрачається через скління, а влітку в кімнаті набагато прохолодніше, навіть якщо пластикове вікно виходить на "сонячну сторону".

Тип склопакета Формула склопакета Толщина склопакета. мм Приведений опір теплопередачі. (м2-С)/Вт Коефіцієнт пропускання світла у видимій частині спектру Коефіцієнт звукоізоляції. дб
Двокамерний 4-10-4-10-4 32 0,47 0,72 37-39
Двокамерний с i-стеклом 4-10-4-10-4i 32 0,64 0,66 37-39
Яндекс.Метрика