ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ.

1.Сколько коштує 1 квадратний метр вікна? Ні, ну хоч приблизно?

Останнім часом не так часто подібне питання ставлять при купівлі металопластикових вікон. Адже ніхто не ставить питання: скільки коштує 1 погонний метр дивана. Ціна металопластикового вікна залежить від різних параметрів: розміру, марки профілю і конфігурації, типів відкривання, типу і товщини склопакета. "Квадратний метр" вікна того, що не відкривається з однокамерним склопакетом коштує набагато менше, ніж "квадратний метр" вікна з 5-и камерного німецького профілю з двокамерним склопакетом з енергозбереженням і заповненням аргоном. Отже, така умовна цифра не дасть повної інформації при аналізі фірм, краще прораховувати по конкретних розмірах, які Ви самі можете приблизно заміряти.

2. Чи необхідно замовляти монтаж пластикових вікон?

Я можу купити у вашій фірмі вікна, сам найму робітників, вони зроблять монтаж дешевше. Установка металопластикових вікон - дуже відповідальний етап загального процесу. Від цього етапу у багатьох випадках залежить, наскільки добре і на скільки довго вікна служитимуть Вам. Професійний монтаж металопластикових вікон складається з багатьох нюансів і, тому, краще довірити його професійною организаци. Крім всього, гарантія нашої фірми на роботу фурнітури надається за умови, що монтаж вікон здійснюється тільки монтажними бригадами нашої компанії. Тільки за цієї умови ми гарантуємо довгу і надійну роботу Ваших вікон і їх обслуговування.

3. Як швидко проводиться установка пластикових вікон?

Демонтаж і монтаж одного металопластикового вікна робиться в середньому 1-2 години, іноді дещо більше: все залежить від конструкції будинку і складності виробу.

4. Чи багато бруду залишається після монтажу вікон ПВХ, чи виносять ваші робітники сміття?

Установка металопластикових конструкцій - це один з етапів будівельно-монтажних робіт, після выпонения якого залишається сміття і бруд. Тому необхідно ретельно підготуватися до монтажу вікон : зняти з підвіконня вазони, прибрати штори, фіранки, накрити цератою меблі від пилу.

5. На який розмір знижки можна расчитывать?

Частенько на ринку продажів штучно завищується ціна, а потім надаються великі знижки, наприклад, в 30%- 40%. Перед Вами выбор- розмір знижки(формальний) або гарантії на виконані роботи і підсумкова сума договору ?

6. Ви робите скління балконів і лоджій "під ключ"?

Поняття "Балкон під ключ" - включає різновид робіт за бажанням замовника(усі види зварювальних робіт; обшивка внутрішня; зовнішня; виготовлення підлоги; шафок...) будь-яка фантазія буде втілена в реальність завдяки кваліфікованим майстрам.

7.Гарантійні зобов'язання вашої компанії?

"Novivikna" надає таку гарантію: конструкції з профілів Salamander 2D, Salamander Streamline, Rehau, Decco -при умові виконання монтажу фахівцями компанії - 5 років. Завод-виробник надає гарантию- 45 років на вищеперелічені системи.

8. Скільки відсотків від вартості замовлення складає передоплата?Чим це аргументовано?

Передоплата складає близько 70 - 80%. Це собівартість пластикових конструкцій(матеріали + робота збирачів ). Вартість монтажу оплачується після підписання акту виконаних робіт. Річ у тому, що ми маємо справу з так званими "виробами на замовлення"(тобто унікальними конструкціями, що важко реалізовуються або не реалізовуються в принципі при відмові клієнта).

9. Чи можливо встановлювати взимку віконні конструкції ПВХ?

Віконні конструкції з ПВХ встановлюються у будь-яку пору року. При монтажі вікна, приміщення охолодиться не набагато більше, ніж при звичайному провітрюванні, так- як отвори залишаються незаскленими менше 20 хвилин. У заміні вікон зимою є присутнім величезний плюс - діють не "фіктивні", а справжні знижки. Небажано встановлювати конструкції ПВХ при температурі нижче чим -15оС.

10. Чому розрахунок одного і того ж вікна в різних компаніях кардинально відрізняється? З чим це пов'язано?

Коливання ціни на вікна ПВХ залежить від використовуваних: профільної системи, фурнітури, комплектуючих, типу склопакета, якості складання. Компанія "Новівікна" працює тільки з перевіреними постачальниками(як профільних систем, так і фурнітури) упродовж багатьох років, завдяки довготривалій співпраці має гнучкі системи знижок, які надає своїм клієнтам.

11. Як перевірити, що встановили вікно дійсно з енергозбережним склом?

Візуально звичайний споживач не зможе відрізнити енергозбережний склопакет від звичайного . Але упевнитися, що при виготовленні склопакета ДІЙСНО використане низькоемісійне скло, можливо, вчинивши наступні дії:

- перед склопакетом запаліть свічку;

- на склі з'явиться відображення із зображеннями полум'я ;

- якщо відображення полум'я розглядати під ракурсом в 45 градусів, то число відображень буде рівним з кількістю поверхонь скла;

- у склопакета з використанням низькоемісійного скла одно з декількох відображень матиме інше забарвлення

Склопакет з використанням звичайного скла має ідентичні відображення, наявність же скла на яке нанесена напилення, можна визначити по відображенню, що відрізняється по колірному рішенню від інших.

12. Переживаю за мої квіти! Мені порадили встановлювати нове вікно з енергозбережним склопакетом?

Фотосинтез - процес поглинання вуглекислого газу і выдиление кисню. Для здійснення цього процесу потрібне світло, а не в якому випадку ультрафіолет. Ці склопакети працюють з функцією відображення теплової енергії у напрямі джерела тепла. Ваші рослини знаходитимуться в максимально комфортних умовах, со

Яндекс.Метрика