Ролети захисні

Захисні ролети -це пристрій, який створює надійний захист Вашим вікнам, лоджіям, дверям, гаражам, вітринам в кіосках і магазинах від сонячних променів, проти злому і зайвих очей. Так звані рольставни мають презентабельний зовнішній дизайн і допоможуть прикрасити фасад будь-якого магазину, навіть бутику, офісний інтер'єр, а також приватний будинок.

Особливості:

  • відсутність необхідності щорічного фарбування, що є хорошою альтернативою металевим гратам;матеріал для виготовлення профілю - алюміній або сталь;
  • види профілю - наповнений утеплювачем або екструдований;залежно від габаритів використовується профіль шириною 39, 40, 45 і 55 мм;
  • теплоізоляційна функція ролет дозволяє заощадити на опалюванні до 40%;
  • відмінний захист від сонячних променів, пилу і вологи;додатково захищають від зовнішнього і внутрішнього шуму;
  • відповідність нормам протипожежної безпеки - у відкритому стані не перешкоджають евакуації людей;
  • мають широкий вибір систем управління(ручне управління, управління за допомогою електроприводу);
  • легко монтуються як на об'єктах на етапі будівництва, так і у вже побудованих будівлях.

Захисні ролети( рольставни) - модні і  зручні системи, зроблені по інноваційних технологіях  технічного прогресу і останніх вимогах. Головною функцією, виконуваною рольставнями являється захист.  На сьогодні захисні ролеты вже незамінний атрибут затишку і безпеки сучасних жилих будівель, супермапкетов, гостинничных комплексів, часто їх використовують  як гаражні ворота. Ролети можуть збільшити тепловий захист житла. За допомогою утеплювача, яким заповнені планки ролет, можна понизити витрати до 40%   по опалюванню приміщення. 

Ролета- це полотно, яке збирається з алюмінієвих або металевих смужок у вигляді замкнутого профілю, які називаються ламелі. Полотно розподіляється по тих, що обрамляють дверний иои віконний отвір що направляє. Коли відбувається відкривання, це полотно закручується на валу, розташованому нагорі отвору.

Термін експлуатації і зовнішній вид ролет безпосередньо залежний від того матеріалу, який Ви вибираєте для изготавления цих рольставней. На сьогодні це алюміній і сталь. Також можна відмітити, що ті рольставни, які зроблені з алюмінію, набагато менше окислюються і, тим самим, їх служба збільшується в терміні.

 Для виготовлення захисних ролет використовуються профілі з алюмінію шириною 55,45,40 і 39 мм Основні зарактеристики цих профілів : висока тепло і звуконепроникність, стабільність, стійкість до погодних знегод із зовні. Їх форма сконструйована за допомогою комп'ютерного моделювання, а довговічність забезпечується за рахунок полімерного покриття.

Стандартні кольори захисних ролет - білий, сірий і коричневий. Окрім цього, екструдовані профілі можуть бути забарвлені більш ніж в 180 кольорів за шкалою RAL.

Монтаж виробів може осуществлятся: в накладку, в отвір. Фахівці нашої компанії роблять монтаж ролет з урахуванням архітектурних рішень фасаду будівлі.

Управління ролетой здійснюється двома способами: за допомогою ручного приводу і за допомогою електричного приводу.

Управління здійснюється механічно і буває таких видів: у вигляді інерційної касети з тросом, типу редуктора, типу кардан і типу внутривальной пружини.  

Електричні приводи добре підійдуть для приватних будівель, офісних приміщень і будівель, в яких багато віконних отворів. При тільки одному натисненні кнопки за допомогою автоматики станеться або відкривання або закривання одній або декількох ролетних систем в кімнаті, на поверсі або ж в усій будівлі по тому вибору, що Ви зробите.

Окрім звичайних вимикачів, наша компанія пропонує систему управління з доступом обмеженим. Приміром, вимикачі замкового типу а також системи з дистанційним радіоуправлінням, крім того двигуни, розроблені на нашому виробництві. Наші двигуни себе відмінно показали в наших кліматичних умовах.

Захисні ролети створюють затишок і  комфорт сучасним будівлям. Маючи великий вибір технічних рішень, вони  відмінно виглядають з  будь-яким архітектурним стилем, а також дуже надійно охороняють Ваші вікна і двері від  дій із зовні.

Яндекс.Метрика