Жалюзi Light Off

Горизонтальні жалюзі системи Light Off - це оригінальна система для забезпечення максимального захисту від сонячного світла. За рахунок невеликих змін технології виробництва стає можливим досягнення максимального ефекту затемнення. Застосування опції Light Off можливо тільки при використанні стрічки шириною 25 мм.

Мінімальна ширина 220 мм
Максимальна ширина 3000 мм
Максимальна высота 3000 мм
Максимальна площа 9,0 м2

Особливості:

  • ширина ламелей 25 мм;
  • тип карниза – Venus, V10;
  • защита от солнца до 95%;
  • залежно від типу карниза можливе застосування різних типів фіксації для поворотно-відкидних стулок;
  • управління(лівобічне/правостороннє) залежить від вибраної конфігурації жалюзі;
  • можливі різні варіанти установки;
  • надійні і міцні;
  • застосування для вікон, виготовлених з ПВХ, алюмінію і дерева.

Смотреть полную цветовую гамму горизонтальных жалюзи

Ми виготовляємо горизонтальні жалюзі Light Off виключно з алюмінієвої стрічки шириною 25 мм

Особливість цієї системи полягає в тому, що в закритому стані в ламелях повністю перекриваються технологічні отвори, що надає виробу естетичнішому вигляду, а також дозволяє на 95% захищати приміщення від проникнення прямих сонячних променів. Цей ефект досягається за рахунок зміщеної пробивки отворів під час профілізації стрічки за допомогою спеціального устаткування.

При виготовленні горизонтальних жалюзі Light Off можуть використовуватися як карниз V10, так і Venus. Фіксація виробів для поворотно-відкидних стулок залежно від вибраної конфігурації карниза може робитися за допомогою струни або комплекту спеціальних заглушок нижнього карниза з фіксатором. Відповідно підбирається і тип управління : єдиний ланцюжок або тростина і шнур.

За своєю суттю, ця система є опцією для усіх видів, що виготовляються, горизонтальних жалюзі з використанням стрічки шириною 25 мм Для досягнення максимального затемнення рекомендується при виборі конфігурації зупинитися на використанні карниза Venus, оскільки ця система щільніше прилягає до стулки вікна чим карниз V10, і відповідно майже не пропускає світло по краях.

Велика гамма забарвлень дозволяє задовольнити будь-який смак. Ламелі можуть бути однотонні, двоколірні, під дерево, перфоровані(для тих, хто віддає перевагу розсіяному м'якому кольору в приміщенні).


Горизонтальні жалюзі Light Off чудово підходять для будь-якого приміщення і при цьому прекрасно виконують свою основну функцію - захист від сонячних променів. За рахунок своєї конструкції вони дозволяють легко і плавно регулювати світловий потік залежно від потреб їх власника.

Яндекс.Метрика