Останнім часом листове скло стало використовуватися, лише як початковий матеріал для отримання різних видів скління. Це дозволяє вирішувати різні архітектурні і проектні завдання: створювати особливу архітектурну виразність будівель і споруд, підвищувати безпеку експлуатації, економити паливо і енергію.

Звичайне листове скло, маючи невелику товщину і невисокий коефіцієнт опору теплоперередаче, не зовсім підходить для скління приміщень, до яких пред'являються вимоги по підтримці мікроклімату, виконанню норм енергозбереження і шумоізоляції.

Тому, для досягнення необхідного рівня енергозбереження і шумоізоляції світлопрозорих конструкцій, з двох або трьох стекол, збирається об'ємна і повністю герметична конструкція, що називається склопакет.

У склопакетах, для отримання заданих характеристик, використовуються властивості повітря, що знаходиться в замкнутому міжскляному просторі.

Склопакет, що складається з двох стекол, має одну замкнуту повітряну камеру і називається однокамерним; відповідно, склопакет, що складається з трьох стекол, має 2 замкнутих камери і називається двокамерним. Товщина повітряного прошарку, залежить від ширини дистанційної рамки, приклеєної бутиловим герметиком до двох стекол по периметру.

Ширина дистанційної рамки може бути від 6 до 24 мм, але необхідно пам'ятати, що "правильна" ширина рамки лежить в межах від 10 до 20 мм, при ширині поза цими межами, спостерігається різке падіння теплосберегающих властивостей склопакета. Оптимальною ж, вважається ширина рамки 16 мм(ці цифри розрахункові і пов'язані з конвекційним рухом повітря усередині склопакета).

Зазвичай, дистанційна рамка виготовляється з алюмінію, рідше з пластика або інших матеріалів, має по усій своїй довжині перфоровані отвори достатні для проходження повітря. Внутрішня порожнина рамки заповнюється силікагелем або молекулярним ситом, призначення якого - абсорбція вологи(осушення повітря) в міжскляному просторі. Для повної герметизації, зібраний як конструктор, склопакет по периметру промазывается шаром герметика(тіоколу).

Для позначення типу склопакета прийнята спеціальна формула, яка показує товщину і тип стекол, ширину дистанційної рамки, а так само загальну ширину склопакета. Наприклад, формула 4-16-4i - показує, що склопакет однокамерний, шириною 24 мм(загальна сума цифр) і одно із стекол - енергозбережне.

Характеристики клеєних склопакетів визначаються ДСТУ Б. В.2.6-15-99. І повинні мати гарантійний термін служби не менше 5 років.

Склопакет може бути виготовлений з використанням різних видів стекол : низькоемісійних, тонованих, триплексу і так далі

Забарвлене в масі скло

Тепло, що поступає в приміщення разом з сонячними променями, акумулюється внутрішніми стінами, перекриттями, меблями - це може призводити до їх перегрівання, що несприятливо відчувається людиною. Створюється так званий "парниковий ефект". Аналогічні відчуття можна випробувати, наприклад, сідаючи в автомобіль, що довго простояв на сонці.

Тому, у будівництві застосовуються спеціальні забарвлені в масі стекла, відомі також як сонцезахисні, теплопоглащающие або що абсорбують, оскільки такі стекла поглинають(абсорбують), самі по собі, більше сонячної теплової енергії і світла, чим звичайні прозорі.

Поглинання сонячного тепла досягається за рахунок використання металів або їх оксидів, що вводяться в масу скла, при цьому скло змінює свій колір. Ми можемо запропонувати Вам стекла двох кольорів : проміжний між бронзовим і коричневим і сірий.

Низькоемісійні, теплосберегающие стекла

Визначальною ідеєю в низькоемісійних технологіях є напилення на поверхню флоат-стекла покриття, що проводить, з кольорових металів або напівпровідникових оксидів металів, що містить вільні електрони. За рахунок электропроводимости і явищ інтерференції, викликаних наявністю в покритті вільних електронів, можуть бути отримані стекла, призначені для скорочення втрат тепла в приміщенні за рахунок відображення теплових хвиль в інфрачервоному діапазоні. За рахунок вибірковості пропускання хвиль, такі стекла ще іноді називають селективними.

Тонування стекол

Ми робимо широкий спектруслуг, пов'язаних з архітектурним тонуванням стекол будівель, а також з покриттям будь-яких скляних поверхонь особливими захисним плівками. У нашій компанії тонування будівель робиться з використанням високоякісного устаткування і найсучасніших витратних матеріалів. Плівкове тонування стекол будівель нашої компанії - це професіоналізм, високі стандарти якості і безпеки.

Подробнее: Тонування стекол

Однокамерні склопакети(стандартні і енергозбережні)

Однокамерні склопакети

Стандартний однокамерний склопакет - це конструкція, що складається з 2-х стекол, яка розділена по контуру дистанційною алюиминиевой рамкою. Таким чином, утворюється газова камера між стеклами, яка за допомогою герметизації не контактує з навколишньою атмосферою, являючись тепло і звуко ізолятором. Абсолютна герметичність - основна відмінність склопакета від традиційного вікна з двох дерев'яних стулок із стеклами. Таким чином, це захищає внутрішню частину склопакета від конденсату а також від виникнення точки промерзання.

Однокамерні склопакети зазвичай застосовують завтовшки від 20(у алюмінії) до 24(у пластиці) мм і мають коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,34. Також при застосуванні однокамерного склопакета відбувається зниження шуму з вулиці на 34 Дб.

Подробнее: Однокамерні склопакети(стандартні і енергозбережні)

Двокамерні склопакети(стандартні і енергозбережні)

Стандартний двокамерний склопакет (4х10х4х10х4)

Двокамерний склопакет конструктивно відрізняється від однокамерного склопакета тільки кількістю стекол, дистанційних рамок і камер відповідно. Двокамерний склопакет це справжній заслін від негативного впливу зовнішніх атмосферних чинників. Враховуючи високий рівень енергозбереження що надається двокамерними склопакетами, можна з упевненістю сказати, що їх використання - економічно повністю виправдано. Двокамерний склопакет схвалений до застосування в усіх температурних зонах України і навіть в звичайному виконанні із склом марки М1 4 мм вони забезпечать необхідний комфорт і затишок у вашому будинку.

Подробнее: Двокамерні склопакети(стандартні і енергозбережні)

Триплекс

Триплекс іншими словами, стекло загартоване захисне багатошарове. Оскільки триплексное скло є шаруватим виробом, воно має більшу, ніж звичайне скло гнучкістю(при тій же товщині) і підвищеними звукоізоляційними властивостями. Крім того, триплексное скло відрізняє підвищена міцність. Усі перераховані характеристики дозволяють віднести скло триплекс до групи безпечних. Товщина триплексного скла - від 6 до 40 мм

При установці триплексного скла в однокамерний склопакет його звукоізоляція стає порівнянною із звукоізоляцією двокамерного склопакета, оскільки підвищується(так само як і звукоізоляція усього пластикового вікна) на 4 дБ.

Подробнее: Триплекс

Яндекс.Метрика