Дерев'яні і бамбукові жалюзі

Природні матеріали - запорука комфорту і затишку у вашому будинку. Дерево - це прекрасний природний матеріал, що створює атмосферу домашнього затишку і гармонійно вписується в інтер'єри усіх стилів. Дерево здатне перетворити будь-яке житло на райський куточок або розкішний палац - треба лише уміло використати те, що дала нам природа.

Мінімальна ширина:
- дерев'яні і бамбукові 25 мм 400 мм
- дерев'яні і бамбукові 50 мм 420 мм
Максiмальна ширина:  
- дерев'яні 2400 мм
- бамбукові 1800 мм
Максiмальна висота:  
- дерев'яні і бамбукові 25 мм 2100 мм
- дерев'яні і бамбукові 50 мм 2200 мм

Особливості:

  • ширiна ламелей 25 или 50 мм;
  • тiп карниза – V13, V50;
  • нижня фіксація робиться за допомогою волосіні або заглушок з фіксатором;
  • управління(лівобічне/правостороннє) робиться за допомогою шнура і тростини;
  • виготовляються з природних матеріалів;
  • мають теплоізоляційні властивості;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • універсальні, можуть бути встановлені практично на будь-які вікна;
  • надійні і довговічні.

Ми виготовляємо дерев'яні і бамбукові жалюзі з шириною ламелі 25 і 50 мм різних відтінків, що максимально наближають нас до природного. Дерев'яні жалюзі виготовляють із спеціальних порід дерева і покривають шаром захисного лаку. Бамбукові жалюзі виготовляються з натурального бамбука, який також покритий захисним шаром, що забезпечує ним довгий термін служби. Бамбукові жалюзі дуже стійкі до сонячних променів і вологи. Вони відрізняються міцністю, але при цьому досить легкі.

Дерев'яні жалюзі виготовляють із спеціальних порід дерева і покривають шаром захисного лаку

Бамбукові жалюзі виготовляються з натурального бамбука, який також покритий захисним шаром, що забезпечує ним довгий термін служби

Основна гідність дерев'яних і бамбукових жалюзі полягає в тому, що вони виготовлені з екологічно чистого матеріалу, тому благотворно діють не лише на атмосферу приміщення, але і на здоров'я.

Цей вид штор також має теплоізоляційні властивості. Взимку жалюзі з дерева зберігають дорогоцінне тепло в житлі, а влітку - дарують заповітну прохолоду.При виготовленні використовується стандартний механізм управління. Карниз комплектується декоративною панеллю в колір ламелей. Управління здійснюється за допомогою шнура і тростини(ручки управління). Ручка управління в таких жалюзі також є дерев'яною. Довжина ручки управління складає 0,5м, 1м або 1,5м. Додатковим декоративним елементом може послужити спеціальна драбинка тасьомки.

Фіксація виробів для поворотно-відкидних стулок може робитися за допомогою спеціальних заглушок з фіксатором або струни.

Жалюзі комплектуються універсальними кріпленнями, що дозволяють встановлювати їх у віконний отвір, на стіну або на стелю. Горизонтальні жалюзі з дерева і бамбука універсальні - їх можна встановлювати практично на будь-які вікна. Вони підійдуть як для звичайних, так і для мансардних вікон, монтуються на дерев'яні і пластикові рами.Відхід за дерев'яними і бамбуковими жалюзі украй простий: за допомогою звичайного пилососа здійснюється сухе чищення, при необхідності можна застосовувати щадні аерозолі, спеціально призначені для натурального дерева і м'яку тканину для протирання. 

Дерев'яні і бамбукові жалюзі роблять сучасні інтер'єри теплішими і затишнішими. Жива сила дерева - запорука спокою і хорошого самопочуття. Дерев'яні і бамбукові жалюзі стануть прекрасною прикрасою будь-якого приміщення.

Яндекс.Метрика