Москітні сітки рамкового типу

Основні параметри москітні сітки рамкового типу:

Максимальна высота 2200 мм
Максимальна ширина 1600 мм
Максимальна площа

3,52 м2

Особливості:

захист від комах, пуха і пилу, попадання в приміщення сторонніх предметів(наприклад, сигаретних недопалків з верхніх поверхів), падіння з вікна домашніх тварин;
  • якісний сплав алюмінію(відмінні показники міцності при невеликій вазі);
  • постійно натягнуте полотно сітки за рахунок продуманої конструкції виробу;
  • частковий захист від крапель дощу;
  • чотири варіанти кріплення виробу;
  • залежно від умов використання можуть застосовуватися профілі різних перерізів;
  • розмір осередку сітки складає 1мм;
  • надійність і довговічність;
  • низька ціна.
Рамкова протимоскітна сітка є рамкою з алюмінієвого профілю, який сполучений в єдину конструкцію куточками. На профіль натягнуто і закріплено ущільнювачем світло-сіре сіткове полотно. Полотно є полімерним скловолокном комірчастої структури з розміром осередку 1мм, яке непомітне на тлі світлового отвору, стійко до дії сонячного випромінювання і має високі прочностными характеристики на розрив і розтягування. 

Сама рамка з легкістю встановлюється на усі види металопластикових, алюмінієвих і дерев'яних вікон. Установка може відбуватися декількома способами : зовнішня установка за допомогою пластикових кріплень, внутрішня установка за допомогою металевих кріплень(не потрібно свердління рами вікна, кріпильні елементи прикручуються до рамки сітки) і установка за допомогою штифтів з пружинами.

Також, залежно від умов експлуатації при виготовленні протимоскітних сіток рамкового типу можуть бути використані профілі перерізом 18х10, 25х12 або 28х10 мм Стандартні кольори профілю білий і коричневий.

Рамкові протимоскітні сітки від компанії "Новiвiкна" мають зовсім невелику вагу. Ці конструкції легко експлуатувати, оскільки варіанти кріплення дозволяють легко встановлювати і знімати москітну сітку під час прибирання або на зимовий період, коли температура на вулиці занадто низька. Сітка відмінно вписується у будь-який інтер'єр, дуже зручна в обслуговуванні, не перешкоджає повітрообміну і практично не видна у світловому отворі.

Доглядати за сіткою також дуже просто. Необхідно у міру забруднення, але не менше два раз на рік мити її м'якою губкою з мильним розчином. У такому разі Ви упевнено продовжите життя Вашій москітній сітці.

Встановивши рамкову протимоскітну сітку, Ви можете спати спокійно. Протимоскітна сітка надійно збереже Ваш будинок від вторгнення кровосисних комах мошок, комарів, а також, не дасть проникнути всередину приміщення листю, тополиному пуху, краплям дощу, пилу і вуличному сміттю. До того ж, домашній вихованець буде надійно захищений, оскільки сітка не дасть йому можливості випасти на вулицю з вікна.

Яндекс.Метрика