Жалюзi Standard 25/16 мм

Горизонтальні алюмінієві жалюзі Standard прекрасне поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформлення інтер'єру. Простота в експлуатації і доступна ціна є безперечними перевагами для установки алюмінієвих жалюзі у будь-яких приміщеннях.

Мiнiмальна ширина 220 мм
Максимальна ширина 3000 мм
Максимальна высота 3000 мм
Максимальна площа 9,0 м2

Особливості:

  • ширина ламелей 16 или 25 мм;
  • тип карниза - V10;
  • можливість застосування різних типів фіксації для поворотно-відкидних стулок;
  • можливість установки між віконними рамами;
  • управління(лівобічне/правостороннє) робиться за допомогою шнура і тростини;
  • можливі різні види установки(до стіни, до стелі, в отвір) за допомогою трьох видів кріплень;
  • можливість застосування технології Light Off(зміщена пробивка) при використанні стрічки 25 мм для забезпечення максимального захисту від сонця;
  • економічність і практичність.

Смотреть полную цветовую гамму горизонтальных жалюзи

Ми виготовляємо горизонтальні жалюзі Standard з алюмінієвої стрічки шириною 25 мм і 16 мм В горизонтальних жалюзі Standard використовується стандартизований карниз типу V10. Цей тип карниза вже давно став "класикою" при виготовленні жалюзі, поєднуючи в собі високу надійність і доступну вартість.

Відмітною особливістю горизонтальних жалюзі Standard являється можливість їх монтажу як на усе вікно повністю, так і на кожну стулку окремо, а також між рамами і на похилі поверхні. Кріплення жалюзі до стелі, у віконний отвір або до стіни здійснюється за допомогою наступних видів кріплень : пластикове кріплення, кріплення типу Твіст, L- образне кріплення. Для поворотно-відкидних стулок фіксація штори може робитися за допомогою струни або комплекту спеціальних заглушок нижнього карниза з фіксатором.

При своїй доступності і економічності горизонтальні жалюзі Standard мають прекрасні сонцезахисні властивості, а сучасний механізм управління дозволяє ефективно управляти світловим потоком. Управління відбувається за допомогою шнура і тростини. Шнур використовується для підняття і опускання жалюзі, а також для фіксації жалюзі в підведеному положенні. Така фіксація робиться шляхом відхилення шнура приблизно на 20 градусів убік. Завдяки своїй конструкції горизонтальні жалюзі Standard можуть бути повністю складені вгору до карниза. За допомогою тростини відбувається поворот ламелей навколо своєї осі. При повороті тростина повинна знаходитися перпендикулярно до площини механізму.

Велика гамма забарвлень дозволяє задовольнити будь-який смак. Ламелі можуть бути однотонні, двоколірні, під дерево, перфоровані(для тих, хто віддає перевагу розсіяному м'якому кольору в приміщенні). Відповідно до кольору вибраних ламелей підбирається відповідно колір карниза.

Алюмінієві горизонтальні жалюзі з шириною ламелей 16 мм відрізняються від 25 мм меншою шириною смуг і більшою їх товщиною. Товщина збільшується для того, щоб зберегти жорсткість конструкції при меншій ширині. Саме із-за такого технічного моменту ціна на горизонтальні жалюзі 16 мм трохи вище, ніж на 25 мм В іншому, алюмінієві горизонтальні жалюзі 16 мм відрізняються від 25 мм тільки візуально.

Горизонтальні жалюзі Standard за останні декілька років стали самим універсальним і популярним варіантом захисту приміщення від сонця. Поєднуючи в собі простоту у використанні і функціональність, ці жалюзі стали невід'ємною частиною квартир, будинків, офісів, і навіть виробничих приміщень.

Яндекс.Метрика