Тонування стекол

Ми робимо широкий спектруслуг, пов'язаних з архітектурним тонуванням стекол будівель, а також з покриттям будь-яких скляних поверхонь особливими захисним плівками. У нашій компанії тонування будівель робиться з використанням високоякісного устаткування і найсучасніших витратних матеріалів. Плівкове тонування стекол будівель нашої компанії - це професіоналізм, високі стандарти якості і безпеки.

Сучасна плівка для тонування вікон - це високотехнологічний продукт, що виконує відразу декілька функцій. Як правило, тонування вікон будівель замовляється для наступних цілей:

Безпека. Після тонування вікон в офісі нашою плівкою скло стає значно міцніше. Крім того, ми пропонуємо унікальні антивандальные плівки для тонування будівель, котеджів, вітрин магазинів і т. д. Вони прекрасно пропускають світло, проте роблять скло настільки міцним, що його практично неможливо розбити. Наклеювання плівки захистить і від появи дрібних осколків, що також підвищує рівень безпеки. Завдяки особливій технології виготовлення і наклеювання плівки для тонування вікон захист від осколків буде однаково ефективним при ударі з обох боків;

Декоративність. Ми пропонуємо високоякісні плівки для тонування зданийразличных кольорів і відтінків, тому ви самі тепер можете вибрати колір ваших вікон або вітрин. У нас є плівки і кольорові, і популярних сріблястих і бронзових відтінків, а також з дзеркальним ефектом. Плівки для тонування будівель можуть бути як абсолютно прозорими, так і пропускати світло лише в одному напрямі. Таке рішення для тонування стекол будівель користується популярністю в торгових і офісних центрах;

Енергозбереження. Якісно проведене тонування вікон в офісі або житловій будівлі значно понизить витрати на обігрів приміщення, оскільки плівка перешкоджатиме тепловтратам. Крім того, після тонування вікон будівель покращуються звукоізоляційні властивості стекол. Важливо відмітити ще і той факт, що тонування будівель виключає проникнення шкідливого ультрафіолетового випромінювання, яке впливає негативно.

Для того, щоб замовити тонування скла плівкою не буде потрібно багато часу і гроші. Ця послуга цілком доступна кожному жителеві міста. Зате відразу ж після процедури тонування вікна квартири, розташованої на сонячній стороні, придбають красиву дзеркальну поверхню, і ви вмить відчуєте, наскільки комфортніше стане ваше перебування в приміщенні.

В результаті тонування скла плівкою в приміщенні з'являється м'яке розсіяне світло, яке не нагріває поверхні, не дратує ока, створює відчуття затишку і спокою. До того ж тонування вікон врятує від в'янення кімнатні рослини, чутливі до ультрафіолетових променів. Усім відомо, що багато декоративних квітів гинуть в жаркий період від згубної дії яскравого сонця.

Яндекс.Метрика