Вiдкоси

Вiдкоси - це елементи оформлення віконного отвору, які допомагають красти сліди монтажу, а також смуги необробленої стіни навкруги тільки що встановленого вікна. Пластикові укоси виконують не лише декоративну функцію, але і допомагають віконній системі справно працювати на утримання тепла в приміщенні, а шуму - на вулиці. Крім того, вони перешкоджають виникненню конденсату, не схильні до температурних перепадів і дії прямих сонячних променів.

Наша компанія надає послуги установки віконних укосів двох видів : гіпсокартонних і пластикових.

Гіпсокартонні вiдкоси

Волокнистий гіпсокартон - дуже популярний для внутрішньої обробки жител матеріал. Він екологічно чистий і має високі показники міцності, твердості, відмінні пожежні характеристики. Гіпсокартон отримують шляхом пресування суміші гіпсу і целюлози. Його поверхня тепла і приємна на дотик із-за низького коефіцієнта теплоусвоения. Безперечною перевагою гіпсокартонних укосів також є порівняно недорога вартість.

Пластикові вiдкоси

Пластикові вiдкоси - це нововведення в технології монтажу укосів. З'явившись на ринку України в 2005 році, і на нинішній момент утримують позицію як найкращий матеріал для закладення укосів при установці пластикових вікон. Установка виконується в короткі терміни, зазвичай цього ж дня. Пластикові укоси виготовляються з тих же матеріалів що і пластикові конструкції і є продовженням пластикової конструкції і логічним її завершенням. Вікна з укосами з пластика набувають закінченого і сучасного зовнішнього вигляду. Окрім цього укоси є додатковою тепловою ізоляцією між кімнатою і вулицею.

Цiни на вiдкоси

Вiдкос гiпсокартонi

глубина откоса м.п. цена
200мм м.п. 110,00 грн
300мм м.п. 130,00 грн
400мм м.п. 150,00 грн

Вiдкоси пластiковi

глубина откоса
м.п.
цена
200 мм
м.п.
150,00 грн
300 мм
м.п.
170,00 грн
400 мм
м.п.
190,00 грн
Яндекс.Метрика