Жалюзи горизонтальные

Горизонтальные жалюзи- это распространенный и традиционный вид жалюзи. Их можно  установить в разных помещениях из-за компактности самой конструкции. В городской квартире, частном доме или на загородной  даче горизонтальные жалюзи всегда могут подчеркнуть оригинальное решение интерьера, а в офисном помещении, салоне или в бутике – официальный стиль. Горизонтальные жалюзи симпатично выглядят, когда их сочетают вместе с разными декоративными элементами. К примеру,в сочетании со шторами (гардинами), которые подобраны в том же тоне или в контрастном-  составят  гармоничный, великолепный дуэт

Подробнее: Жалюзи горизонтальные

Жалюзи вертикальные

Вертикальные тканевые жалюзи – самое распространенное решение для создания неповторимого интерьера, благодаря высокому качеству материалов и богатой палитре цветов. Многие считают вертикальные жалюзи более «домашним» вариантом, в отличие от горизонтальных «офисных», мотивируя это тем, что вертикальные жалюзи выглядят более уютно. Очень может быть, что так и есть - особенно, если дело касается тканевых вертикальных жалюзи.

Подробнее: Жалюзи вертикальные

Ролети захисні

Захисні ролети -це пристрій, який створює надійний захист Вашим вікнам, лоджіям, дверям, гаражам, вітринам в кіосках і магазинах від сонячних променів, проти злому і зайвих очей. Так звані рольставни мають презентабельний зовнішній дизайн і допоможуть прикрасити фасад будь-якого магазину, навіть бутику, офісний інтер'єр, а також приватний будинок.

Особливості:

  • відсутність необхідності щорічного фарбування, що є хорошою альтернативою металевим гратам;матеріал для виготовлення профілю - алюміній або сталь;
  • види профілю - наповнений утеплювачем або екструдований;залежно від габаритів використовується профіль шириною 39, 40, 45 і 55 мм;
  • теплоізоляційна функція ролет дозволяє заощадити на опалюванні до 40%;
  • відмінний захист від сонячних променів, пилу і вологи;додатково захищають від зовнішнього і внутрішнього шуму;
  • відповідність нормам протипожежної безпеки - у відкритому стані не перешкоджають евакуації людей;
  • мають широкий вибір систем управління(ручне управління, управління за допомогою електроприводу);
  • легко монтуються як на об'єктах на етапі будівництва, так і у вже побудованих будівлях.

Захисні ролети( рольставни) - модні і  зручні системи, зроблені по інноваційних технологіях  технічного прогресу і останніх вимогах. Головною функцією, виконуваною рольставнями являється захист.  На сьогодні захисні ролеты вже незамінний атрибут затишку і безпеки сучасних жилих будівель, супермапкетов, гостинничных комплексів, часто їх використовують  як гаражні ворота. Ролети можуть збільшити тепловий захист житла. За допомогою утеплювача, яким заповнені планки ролет, можна понизити витрати до 40%   по опалюванню приміщення. 

Ролета- це полотно, яке збирається з алюмінієвих або металевих смужок у вигляді замкнутого профілю, які називаються ламелі. Полотно розподіляється по тих, що обрамляють дверний иои віконний отвір що направляє. Коли відбувається відкривання, це полотно закручується на валу, розташованому нагорі отвору.

Термін експлуатації і зовнішній вид ролет безпосередньо залежний від того матеріалу, який Ви вибираєте для изготавления цих рольставней. На сьогодні це алюміній і сталь. Також можна відмітити, що ті рольставни, які зроблені з алюмінію, набагато менше окислюються і, тим самим, їх служба збільшується в терміні.

 Для виготовлення захисних ролет використовуються профілі з алюмінію шириною 55,45,40 і 39 мм Основні зарактеристики цих профілів : висока тепло і звуконепроникність, стабільність, стійкість до погодних знегод із зовні. Їх форма сконструйована за допомогою комп'ютерного моделювання, а довговічність забезпечується за рахунок полімерного покриття.

Стандартні кольори захисних ролет - білий, сірий і коричневий. Окрім цього, екструдовані профілі можуть бути забарвлені більш ніж в 180 кольорів за шкалою RAL.

Монтаж виробів може осуществлятся: в накладку, в отвір. Фахівці нашої компанії роблять монтаж ролет з урахуванням архітектурних рішень фасаду будівлі.

Управління ролетой здійснюється двома способами: за допомогою ручного приводу і за допомогою електричного приводу.

Управління здійснюється механічно і буває таких видів: у вигляді інерційної касети з тросом, типу редуктора, типу кардан і типу внутривальной пружини.  

Електричні приводи добре підійдуть для приватних будівель, офісних приміщень і будівель, в яких багато віконних отворів. При тільки одному натисненні кнопки за допомогою автоматики станеться або відкривання або закривання одній або декількох ролетних систем в кімнаті, на поверсі або ж в усій будівлі по тому вибору, що Ви зробите.

Окрім звичайних вимикачів, наша компанія пропонує систему управління з доступом обмеженим. Приміром, вимикачі замкового типу а також системи з дистанційним радіоуправлінням, крім того двигуни, розроблені на нашому виробництві. Наші двигуни себе відмінно показали в наших кліматичних умовах.

Захисні ролети створюють затишок і  комфорт сучасним будівлям. Маючи великий вибір технічних рішень, вони  відмінно виглядають з  будь-яким архітектурним стилем, а також дуже надійно охороняють Ваші вікна і двері від  дій із зовні.

Жалюзі горизонтальні, вертикальні на пластикові вікна Київ

На сьогодні жалюзі горизонтальні користуються великою популярністю і це не напрочуд адже вони мають численні переваги, завдяки яким вважаються найбільш класичним і елегантним варіантом. Жалюзі на пластикові вікна зручні у використанні, як в офісах, так і квартирах, легко вписуються у будь-який інтер'єр, оскільки велика різноманітність дозволяє вибрати варіант ідеально відповідний певному стилістичному напряму приміщення.

Ролеты захисні Київ також досить затребувані, оскільки вони є найбільш грошовим коштом для захисту вікон, дверей, гаражів і тому подібне від проникнення, злому, сторонніх поглядів і якщо необхідно від сонячних променів. Захисні ролеты забезпечують максимальну безпеку власників будинку, чудову звукоізоляцію, теплоізоляцію, значне енергозбереження, светозащиту і захист від значного перегрівання, до того ж відповідають усім європейським стандартам безпеки.

Купити високоякісні жалюзі і ролеты Ви можете у нас. Наша компанія пропонує широкий асортимент надійних і довговічних конструкцій за найбільш доступними цінами. Звернися до нас, Ви можете бути упевнені в придбанні якісних і надійних виробів, які мають широкі експлуатаційні характеристики.

Жалюзі вертикальні Київ є кращим рішенням в створенні унікального і неповторного інтер'єру, оскільки мають найбільш естетичний і елегантний зовнішній вигляд, що додає інтер'єру особливу родзинку. Завдяки зручності і практичності вони застосовуються всюди, а різноманіття колірних рішень дозволяє використати їх для будь-яких интерьерных рішень.

Тканинні ролеты дозволять швидко, якісно і красиво оформити вікно, захиститься від сонячних променів, знизити температуру в приміщенні, що важливо в літню спеку, і стануть справжньою прикрасою приміщення, особливою родзинкою доповнюючої естетичність і елегантність інтер'єру. До того ж ролеты тканинні Київ купити не є проблемою, наша компанія готова надати Вам довговічні і якісні вироби в найбільш короткий термін. Звернися до нас, Ви можете бути упевнені в надійності і довгому терміні служби виробів, що надаються нами.

Яндекс.Метрика