Підвіконня

Жодне житло, будь то вітальня, спальня або дитяча, не обходиться без вікон. Тобто і без підвіконь, одних з найпомітніших елементів інтер'єру. У міській квартирі, офісі або заміському будинку - підвіконня скрізь є невід'ємною частиною інтер'єру. Тобто вони повинні вдало поєднуватися з усіма іншими елементами декору і бути міцними і довговічними.

Найбільш популярними вже впродовж довгих років залишаються підвіконня ПВХ. Вони мають масу переваг в порівнянні із звичайними підвіконнями. Спершу, пластикові підвіконня покриваються спеціальною плівкою, що захищає їх від вологи, перепадів температур, дії сонячного світла і ультрафіолетового випромінювання. Крім того, вони менш схильні до механічних ушкоджень, зручно монтуються і не вимагають додаткового фарбування. Такі підвіконня довгі роки радуватимуть вас своєю міцністю, багатофункціональністю, зручністю у використанні і приємним зовнішнім виглядом.

Підвіконня ПВХ створюються без швів і стиків і відрізняються особливою міцністю. Крім того, їх характеризує велика різноманітність форм і розмірів. Абсолютно вологостійкі, підвіконня не вимагають додаткового відходу і можуть бути використані в приміщеннях різного призначення. 

Подоконники OPEN TECK Подоконники DANKE
Яндекс.Метрика