Як правильно вибрати і купити склопакети

Для багатьох споживачів пластикові вікна і склопакети означають одно і теж, проте це не зовсім так. Звичайно, великої біди не буде, якщо, замовляючи вікна із склопакетом, при розмові з продавцем ви споживете, наприклад, словосполучення "пластикові склопакети". Зрештою ви зрозумієте один одного. Але виробники склопакетів твердо знають, що вікна і склопакети - поняття різні, хоча і споріднені. Строго кажучи, склопакет - це лише частина вікна, найважливіший його елемент, через який ми дивимося на вулицю. Склопакет поміщений в раму, яка збирається зазвичай з пластикового багатокамерного профілю і кріпиться у віконному отворі. Отже, плануючи поміняти старі вікна на склопакети, коректно все-таки вживати словосполучення "вікна із склопакетами", а не "пластиковий склопакет", адже, як ми тепер знаємо, склопакети не пластикові, а скляні. Грамотність грамотністю, але, схоже, для більшості привычнее говорити склопакети "пластикові вікна".

Розберемося тепер із загадковою абревіатурою ПВХ, яку обов'язково згадають представники компаній, уточнюючи замовлення на склопакети або вікна для будинку. ПВХ-полівінілхлорид - сировина з якого виготовляється профіль. Склопакети ПВХ - це вікна з пластиковим профілем ПВХ, найбільш популярним серед людей, що вибирають склопакети в Москві, а також інших великих містах. Вважається, що пластиковий профіль краще, в порівнянні з дерев'яним, захищає будинок від холоду, вогкості, вітру, до того ж ціни на склопакети з профілю ПВХ значно нижче. Одними з кращими вважаються склопакети Rehau, що також поставляються нашою компанією.

Итак, вікна із склопакетами складаються з 2 або 3 стекол, між якими знаходиться повітряна камера, вона може бути шириною десять міліметрів і більше. Величина повітряної камери залежить від ширини полого прямокутного перерізу профілю, що по-іншому називається "дистанційною рамкою". Ця рамка заповнена всмоктуючою вологу речовиною(молекулярне сито, силикогель), яка не дає стеклам запітнівати зсередини, витягаючи частинки вологи з простору між ними.

Склопакети з двома стеклами називаються однокамерними, а з трьома - двокамерними, хоча часто можна почути не зовсім правильне словосполучення "двокамерний" або "трикамерний склопакет".

За рахунок герметичності склопакета, яка досягається використанням спеціальних смол, відпадає необхідність протирати внутрішні поверхні стекол.

Ми здійснюємо:

  • виробництво склопакетів ;
  • продаж склопакетів ;
  • доставку склопакетів ;
  • установку склопакетів*.

цей продукт реалізується як складова частина вікна, в комплексі. Також приймаються замовлення окремо. Ціна склопакета стартуе від 480грн

Наші майстри в стислі терміни в слушний для Вас час зроблять монтаж склопакетів. Також можлива заміна старих склопакетів, ремонт, регулювання встановлених склопакетів. Усі роботи здійснюються якісно і швидко. Асортимент склопакетів, пропонований нашою компанією, дозволяє вирішити як естетичні, так і практичні завдання сучасного віконного дизайну. У нас Ви зможете замовити: Отримати консультацію і допомогу при виборі пластикових вікон, які враховували б ваш смак і особливості квартири, розрахувати вартість склопакета Ви можете, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Виготовлення склопакетів : стекла

1. Стандарт - однокамерний склопакет, 2 стекла, ширина склопакета 24 мм (4-16-4), при цьому товщина першого скла 4мм, дистанційна рамка 16 мм, товщина другого скла 4 мм Установка склопакетів з однією камерою застосовують для скління балконів і лоджій, не опалюваних приміщень, а також, в цілях економії, на вікна і балконні блоки(вікно + балконні двері), які виходять на вже засклену лоджію або балкон.

2. Стандарт + - двокамерний склопакет, 3 стекла, ширина склопакета 32 мм (4-10-4-10-4) при цьому товщина усіх трьох стекол 4 мм, а ширина дистанційних рамок між ними 10мм. Цей склопакет є найпоширенішим і оптимальнішим варіантом скління по шумоізоляції, теплопровідності і економії грошових коштів. Залежно від умов експлуатації вікон і місця розташування будинку, квартири(поверховість, близькість до дороги, сонячна сторона, погане опалювання, дизайнерські особливості і так далі) склопакети можуть складатися із стекол різних характеристик : товщина, енергозбереження сонцезахисність, світлопроникність, колір, удароміцність, естетичність і так далі. Завдяки поєднанню різних стекл в одному склопакеті, він може мати усі вищеперелічені характеристики, або частину з них.

3. Енергозбережний склопакет - окрім звичайного скла, включає низкоэмисионноное стекло + заповнення склопакета АРГОНОМ. Діє за принципом теплового дзеркала - відбиває тепло в приміщення. Такий склопакет можна сміливо назвати теплосберегающим! Низькоемісійне скло відрізняється від звичайного тим, що у нього є спеціальний срібний шар. Це покриття знаходиться усередині склопакета, що у свою чергу зберігає його від механічних дій. Теплосберегающий склопакет знижує тепловтрати більш ніж на 50% по відношенню до звичайного склопакета, при цьому светопропускные властивості залишаються незмінними. Газ АРГОН посилює теплосберегающие властивості.

З таким склопакетом витрата електроенергії менше за рахунок того, що необхідність в додатковому опалюванні приміщення відпадає. а значить знижуються витрати на електроенергію. Енергозбережні склопакети знайшли своє масове застосування в кліматичних зонах з різкими перепадами температур, а так само в квартирах з поганим опалюванням і заміських будинках.
Усі склопакети компанії "Новiвiкна" за умовчанням є ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНИМИ і МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИМИ(виключення Варіант скління "Стандарт")!


Варіант скління "Стандарт" комплектується цим склопакетом тільки за бажанням замовника. Якщо з якоїсь причини Ви не хочете мати багатофункціональних склопакетів, то про це обов'язково необхідно попередити свого менеджера.


4.Мультифункціональний склопакет(сонцезахисний і енергозбережний). Такий склопакет містить спеціальне скло з багатошаровим напиленням. В порівнянні із звичайним склопакетом, цей склопакет влітку відбиває теплове випромінювання від сонця до 61%(рятує від жари), перешкоджаючи нагріванню приміщення, і одночасно зберігає більше 50% температури повітря усередині приміщення тобто взимку - тепло(рятує від морозів), влітку - прохолоди.

Тоді як двокамерний склопакет із звичайним або ж з енергозбережним склом здатний відбити тільки до 39% жари від сонця. (див. таблицю характеристик нижче).

Структура мультифункціонального скла

Верхній і нижній шари: Оксиди, нітрид. Впливають на дзеркальність, світлопроникність і колір напилення.

Функціональний шар: Срібло, хром. Відображення короткохвильового і довгохвильового теплового випромінювання.

Захисні шари: Захист функціональних шарів від механічних і хімічних ушкоджень, відображення і поглинання короткохвильового теплового випромінювання.

Порівняльна таблиця основних характеристик наших склопакетів.

Однокамерний

склопакет

Двокамерний

склопакет

Однокамерний

енерго

Двокамерний

енерго

Мульти

склопакет

Формула склопакета 4-16-4 4-10-4-10-4 4-16-4i 4-10-4-10-4i 4s-10-4-10-4i

Коефіцієнт опору теплопередачі, м2/С*Вт

0,32 0,47 0,59 0,64 0,72
Світопропускання, % 83 76 80 73 60
Сонечний фактор, % 80 72 66 60 39
Індекс звукоізоляції, дБ 34 38 34 40 41

* s - сонцезахисне скло; i -энергосберегающее стекло

5. Шумоизолирующий склопакет.Вікна, що виходять на вулиці з інтенсивним рухом транспорту(3-е кільце, Садове та ін.), вимагають підвищених шумопоглинаючих властивостей. Знаючи фізичні властивості звукової хвилі, природно припустити, що для погашення звукового резонансу в шумоизолирующих склопакетах необхідно забезпечити герметичність стиків і щільний притиск стулок, різну товщину і щільність матеріалу, а так само відстані між стеклами. Шумоизолирующий склопакет повинен складатися із стекол різної товщини(4-6 мм) і бажано різної якості(триплекс та ін.), а також різної ширини дистанційних рамок.

Приміром, однокамерний склопакет з триплексом покращує звукоізолюючі властивості вікна на 4дБ, що порівнянно звичайному 2-х камерному склопакету 32 мм.
6. Протиударний або захисний склопакет. у захисному склопакеті застосовують, як правило, стекло триплекс. Триплекс - багатошарове скло, що складається з двох стекол сполучених між собою прозорою плівкою, має високу гнучкість, широко застосовується в автомобільній промисловості. Товщина скла триплекс буває від 6 до 40мм. При розбиванні цього скла плівка не дає розлетітися множинним осколкам і тим самим оберігає від отримання травм. Так само ми можемо запропонувати склопакети із стеклами покритими спеціальними протиударними плівками(Клас захисту А2 і А3). Ці стекла, як правило, використовуються при склінні вітрин і об'єктів, що містять культурні і товарні цінності. Захисні стекла А2 і А3 випробовують падінням кулі вагою 4 кг з висоти 6,5 - 9,5 м.

7. Тонований склопакет. У такому склопакеті використовується тоноване скло в масі або тоноване плівкою. Це скло має звичайні властивості скла за винятком світлопроникності. Як правило, тоновані склопакети використовують в приміщеннях з сонячного боку, там, де немає нестачі світла, а так само в декоративних цілях, і в приміщеннях, де необхідно приховувати внутрішній світ від сторонніх очей.

8. Декоративный стеклопакет.

у приміщеннях, де необхідно підкреслити індивідуальність і реалізувати дизайнерські ідеї Замовника, застосовуються склопакети, декоровані внутрішньою розкладкою(шпросами). Наша компанія готова запропонувати склопакети з трьома видами розкладки(шпросов) : 8 мм(білі і золотисті), 18 мм(білі, коричневі, такі, що ламінують), 26 мм(білі, коричневі, такі, що ламінують). Склопакети з декоративною розкладкою зроблять Ваші вікна унікальними!

Отримати консультацію і допомогу при виборі пластикових вікон, які враховували б ваш смак і особливості квартири, розрахувати вартість склопакета Ви можете, звернувшись до фахівців нашої компанії в розділі КОНТАКТИ.

Вибираючи наші склопакети, Ви вибираєте якість, довгий термін служби, гідний сервіс.

Енергозбережні склопакети і вікна Київ

Стеклопакеты являются наиболее важной составляющей окон и именно от их качества в большей степени, зависит звуко- и теплоизолирующие свойства пластиковых окон, также как и их внешний вид. Свойства стеклопакета в большинстве зависят от типа и количества стекол, которые в него входят, а также от качества герметизирующих материалов, которые использовались во время его изготовления.

Купить стеклопакеты Киев с наилучшим сочетанием цены и качества Вы можете у нас. Мы предоставляем исключительно высококачественные стеклопакеты, которые отличаются надежностью и долговечностью. К тому же стеклопакеты Киев цены не так велики, что позволит каждому приобрести качественные конструкции в наиболее короткий срок.

Стоит отметить, что влаго-, тепло- и звукоизолирующие свойства пластикового окна в большей степени зависят именно от надежной герметизации стеклопакета, поэтому к его выбору необходимо отнестись наиболее серьезно. Энергосберегающие стеклопакеты в последнее время стали пользоваться большой популярностью и это не удивительно ведь в их состав входит специальное стекло, имеющее низкоэмиссионное покрытие, благодаря которому обеспечивается отражение тепла, которое излучается обогревательными приборами вовнутрь помещения. Энергосберегающие окна также не пропускают тепло снаружи, благодаря чему в жаркое летнее время в помещении сохраняется прохладный и наиболее комфортный микроклимат.

Солнцезащитные стеклопакеты Киев также довольно востребованы. Они комплектуются тонированным стеклом, благодаря которому снижается пропуск солнечной энергии. В зависимости от механизма действия солнцезащитные стеклопакеты делят на поглощающие и отражающие излучение модели.

Если Вы хотите приобрести качественные и надежные стеклопакеты по наиболее доступным ценам компания «Новiвiкна» поможет Вам в этом. Мы осуществляем производство, продажу и установку высококачественных стеклопакетов, благодаря чему у каждого есть возможность заказать надежные и долговечные стеклопакеты, монтаж которых не займет много времени.

Яндекс.Метрика