Для виробників

Усім відомо, що віконному ринку властива певна сезонність. Так, на сезон доводиться максимальна кількість замовлень. У міжсезонні, навпаки, багато хто із-за нестачі замовлень не може окупити навіть виробничі витрати.

Ми виробили програму підтримки невеликих і початкуючих виробництв. У сезон наші партнери з упевненістю можуть отримувати додаткові замовлення, покладаючи їх виконання на наші виробничі потужності.

Ми гарантуємо низькі ціни і оптимальні терміни навіть в "найжаркіші" місяці роботи. Щоб в "міжсезонні" невеликим підприємствам не закритися через відсутність замовлень, можна тимчасово законсервувати виробництво вікон при збереженні процесу продажів.

Ви отримуєте наступні переваги:

  • відсутність проблем, пов'язаних зі змістом виробництва і організацією праці
  • дуже висока дилерська знижка, і, як результат, - ваш прибуток залишатиметься тим же, що і в "сезон"
  • економія грошей на утримання виробництва і оплату праці робітників - ви зможете більше уваги приділити організації продажів, тим самим, забезпечивши зростання прибутку на майбутні періоди

 


 

Регіональним дилерам

Так склалося, що ми активно розвиваємо партнерські стосунки з регіональними дилерськими організаціями. Товари, привезені з Києва, завжди мали великий попит і довіру, чим продукція місцевих виробників. Приватного покупця притягає рівень якості столичних товарів.

 

Для ремонту і будівництва

Пропозицій на ринку ремонту і обробних робіт зараз більш ніж достатньо. Основна різниця між компаніями полягає в якості послуг, що надаються.

Займаючись обробкою або ремонтом, настає час, коли Вам вимагається встановити або/і поміняти вікна або двері. При цьому надійність, досвід і висока кваліфікація постачальника вікон(пластикових), який виконає усі заявлені зобов'язання за ціною, термінами і якістю, грають найважливішу роль.

Яндекс.Метрика