Регіональним дилерам

Так склалося, що ми активно розвиваємо партнерські стосунки з регіональними дилерськими організаціями. Товари, привезені з Києва, завжди мали великий попит і довіру, чим продукція місцевих виробників. Приватного покупця притягає рівень якості столичних товарів.

Лінії нашого виробництва забезпечують якість вікон. Працюючи з нами, Ви зможете запропонувати своїм покупцям вікна з якісного і доступного профілю, який спочатку був розроблений для кліматичних умов усіх регіонів України.

 

Для Вас ми пропонуємо:

  • Низькі відпускні ціни на усю нашу продукцію при незмінно якості виробів.
  • Широкий асортимент продукції.
  • Усю необхідну комплектацію: підвіконня, відливи і москітні сітки. Підвіконня будуть безкоштовно нарізані по ваших розмірах і упаковані в стрейч-пленку.
  • Фірмову рекламну продукцію, Вт числі і зразки.
  • Безкоштовне програмне забезпечення.
  • Вигідні ціни на вікна з першого замовлення.

 

Для ремонту і будівництва

Пропозицій на ринку ремонту і обробних робіт зараз більш ніж достатньо. Основна різниця між компаніями полягає в якості послуг, що надаються.

Займаючись обробкою або ремонтом, настає час, коли Вам вимагається встановити або/і поміняти вікна або двері. При цьому надійність, досвід і висока кваліфікація постачальника вікон(пластикових), який виконає усі заявлені зобов'язання за ціною, термінами і якістю, грають найважливішу роль

.

 

Для виробників

Усім відомо, що віконному ринку властива певна сезонність. Так, на сезон доводиться максимальна кількість замовлень. У міжсезонні, навпаки, багато хто із-за нестачі замовлень не може окупити навіть виробничі витрати.

Яндекс.Метрика